MENU

  Zlatý prsten s citrínem ve tvaru srdce

  • Zlatý prsten s citrínem ve tvaru srdce
  • Zlatý prsten s citrínem ve tvaru srdce
  • Zlatý prsten s citrínem ve tvaru srdce
  • XMAS Package

  Jednoduchý prstýnek ze žlutého 14k zlata zdobený sytě žlutým citrínem ve tvaru srdce. Tato barevná kombinace působí velmi hřejivě a vesele, potěší zejména pozitivně laděné ženy s láskou k teplým barvám. Skvěle se hodí jako romantický dárek například k Valentýnu nebo k výročí.

  Prsten pro vás vyrábíme ručně v našem ateliéru v Praze ve všech běžných velikostech. Velikost můžete uvést v objednávce nebo ji upřesnit později, případná první úprava je bezplatná. Doprava zdarma, dárková krabička a certifikát pravosti jsou samozřejmostí.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  7 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0730093
  Materiál Žluté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Citrín
  Brus srdce
  Šířka 5.0 mm
  Výška 5.0 mm
  Váha 0.420 ct
  Váha 1.6 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.