MENU

  Zlatý náhrdelník s citrínem ve tvaru srdce

  • Zlatý náhrdelník s citrínem ve tvaru srdce
  • Zlatý náhrdelník s citrínem ve tvaru srdce
  • XMAS Package

  Na jemném řetízku typu rolo dlouhém 42 cm, vyrobeném ze žlutého 14k zlata, je za jedno očko volně zavěšený přívěsek se sytě žlutým citrínem ve tvaru srdíčka. Tato barevná kombinace působí velmi hřejivě a vesele, jako dárek potěší zejména pozitivně laděné ženy s láskou k teplým barvám.

  Náhrdelník pro vás vyrábíme v našem ateliéru v Praze a dodáváme ho včetně řetízku ze stejného kovu ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v dárkovém balení a s certifikátem pravosti.

  Dostupnost: doba dodání je 2 týdny

  6 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0730103
  Materiál Žluté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Citrín
  Brus srdce
  Šířka 5.0 mm
  Výška 5.0 mm
  Váha 0.400 ct
  Délka 420 mm
  Váha 1.4 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.