MENU

Zlatý náhrdelník s citrínem ve tvaru srdce

  • Zlatý náhrdelník s citrínem ve tvaru srdce
  • Zlatý náhrdelník s citrínem ve tvaru srdce
  • Zlatý náhrdelník s citrínem ve tvaru srdce
  • XMAS Package

Na jemném řetízku typu rolo dlouhém 42 cm, vyrobeném ze žlutého 14k zlata, je za jedno očko volně zavěšený přívěsek se sytě žlutým citrínem ve tvaru srdíčka. Tato barevná kombinace působí velmi hřejivě a vesele, jako dárek potěší zejména pozitivně laděné ženy s láskou k teplým barvám.

Náhrdelník vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést do poznámky v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

7 600 Kč Dotaz na zboží
KÓD k0730103
Materiál Žluté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Citrín
Brus srdce
Šířka 5.0 mm
Výška 5.0 mm
Váha 0.400 ct
Délka 420 mm
Váha 1.4 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.