MENU

  Zlatý náhrdelník s citrínem ve tvaru srdíčka

  • Zlatý náhrdelník s citrínem ve tvaru srdíčka
  • Zlatý náhrdelník s citrínem ve tvaru srdíčka
  • Zlatý náhrdelník s citrínem ve tvaru srdíčka
  • XMAS Package

  Na jemném, 38 cm dlouhém řetízku typu rolo ze žlutého 14k zlata je za dvě očka napevno uchycen sytě žlutý citrín ve tvaru srdce. Tato barevná kombinace působí velmi hřejivě a vesele, jako dárek potěší zejména pozitivně laděné ženy s láskou k teplým barvám.

  Náhrdelník vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést do poznámky v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  7 600 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0730113
  Materiál Žluté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Citrín
  Brus srdce
  Šířka 5.0 mm
  Výška 5.0 mm
  Váha 0.400 ct
  Délka 380 mm
  Váha 1.5 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.