MENU

    Dámský zlatý řetízek dlouhý 45 cm

    • Dámský zlatý řetízek dlouhý 45 cm
    • Dámský zlatý řetízek dlouhý 45 cm
    • XMAS Package

    Dámský řetízek ze žlutého 14k zlata v délce 45 cm typu rolo30. Jemný šperk pro každý den, kterému bude slušet přívěsek i kombinace s jinými šperky.

    V ateliéru KLENOTA nabízíme jemné minimalistické řetízky pro každý den. Jejich standardní délka je 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Šperk vám dopravíme zdarma v dárkovém balení a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci.

    Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

    4 400 Kč Dotaz na zboží
    KÓD k1004023
    Materiál Žluté zlato
    Ryzost 14 kt 585/1000
    Délka 450 mm
    Váha 1.9 g

    Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

    Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.