Každá objednávka je pro nás závazek a bereme ji s náležitou úctou. Uvědomujeme si, že nákup šperku přes internet je delikátní záležitost a proto si velmi ceníme důvěry našich zákazníků a snažíme se ze všech sil ji nezklamat. Díky nadšení celého týmu, nadstandardním vztahům s dodavateli a neustálé píli se nám to v naprosté většině případů daří.

Puncovní úřad

Jsme registrováni u Puncovního úřadu České republiky pod vlastní zlatnickou odpovědnostní značkou LNO a KLE. Námi dovážené šperky jsou dle zákona kontrolovány a opatřovány odpovědnostními značkami naší společnosti a Puncovního úřadu.

Najdete nás v seznamu firem, které s Puncovním úřadem České republiky uzavřely dohodu o umožnění internetových kontrolních nákupů. Jedná se o možnost Puncovního úřadu anonymně a občasně provádět kontrolní nákupy.

Centrum zlatníků Praha

Jsme součástí Centra Zlatníků Praha, které zahrnuje veškeré zlatnické procesy, jsme tedy schopni zajistit servis, individuální úpravy či tvorbu šperků na zakázku a v nejvyšší kvalitě.

Testy

Náš e-shop je možné ověřit na dTestu, který přináší zprávy se spotřebitelskou tématikou.

 

Certifikáty

Jsme odborníci a ve špercích se vyznáme. Svědčí o tom certifikáty renomovaného Amerického gemologického institutu GIA.

Záruky a reklamace

Za kvalitou námi dodávaných šperků si stojíme a chceme ať máte dostatek času si šperk prohlédnout a vyzkoušet. Nad rámec zákonných lhůt tedy umožňujeme šperk vrátit až do 30 dní bez udání důvodu.