MENU

Garance spokojenosti

Moc dobře si uvědomujeme, že koupě šperku pro vás není žádná maličkost a chcete mít naprostou jistotu, že jste se rozhodli správně. Garantujeme vám proto špičkovou kvalitu ve všech směrech.

Etický původ

Používáme pouze bezkonfliktní drahokamy, zlato a další materiály. Dodavatele si pečlivě vybíráme a pracujeme jen s ověřenými a pokud možno lokálními zdroji.

Ruční výroba

Každý šperk, který od nás putuje k zákazníkovi, prošel nejprve rukama zkušených zlatnic a zlatníků v našem pražském ateliéru. Dokud nejsme přesvědčeni o perfektním zpracování šperku, do světa ho nepustíme.

Profesionalita

Spolupracujeme s dalšími klenotníky, soudními znalci a odborníky v našem oboru. I díky našim dodavatelům a partnerům jsme schopni zajistit komplexní servis, individuální úpravy a tvorbu šperků na zakázku.

Certifikát pravosti

Všechny šperky dodáváme s certifikátem pravosti, kde se přesně dovíte, z jakých materiálů a kamenů jsou vyrobeny.

Státní punc

Na špercích najdete také odpovědnostní značku a státní punc ČR potvrzující pravost a ryzost použitého kovu. Puncujeme zlaté šperky, u nichž váha čistého zlata převyšuje 0,49 g, a stříbrné šperky s čistou vahou nad 3,49 g.

60 dní na vrácení

Šperk kupujete na celý život, často se předává i z generace na generaci. Potřebujete dostatek času si ho prohlédnout, vyzkoušet a sžít se s ním. Proto vám poskytujeme 60denní lhůtu na vrácení bez udání důvodu.

On-line servis

Vše potřebné u nás vyřídíte pohodlně on-line: upravíme velikost prstenu nebo délku náhrdelníku, nabídneme silnější či tenčí řetízek, vyměníme zapínání u náušnic… O vaši naprostou spokojenost se postaráme v co nejkratším čase.

Péče o šperky

Ke šperku KLENOTA patří profesionální servis. I po uplynutí dvouleté záruční doby jsme vám k dispozici, kdykoli potřebujete poradit nebo pomoci s péčí o dokonalý vzhled svých klenotů (opravy, čištění, předělání).
Pro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience, we recommend visiting our international website in English.