Pro lepší uživatelský zážitek jsme pro vás připravili web jednodušší a přehlednější. Za účelem dalšího zlepšování našich služeb, využívá tento web soubory cookies. Pokračováním souhlasíte s jejich využitím.

MENU

Garance spokojenosti

Naše šperky vyrábíme ručně v pražském ateliéru, kde nás můžete také navštívit. Zakládáme si na perfektním zpracování šperku a garantujeme jak původ, tak další dodavatele použitých materiálů. To vše je obsahem naší garance kvality.

Doživotní garance pravosti a zpracování

Stojíme za šperky, které vyrábíme, a nabízíme vám doživotní garanci na šperky KLENOTA i na veškeré ostatní šperky zakoupené u nás.

60-dní na vrácení

Za kvalitou námi dodávaných šperků si stojíme a chceme vám poskytnout dostatek času si šperk prohlédnout a vyzkoušet. Nad rámec zákonných lhůt tedy umožňujeme šperk vrátit až do 60 dní bez udání důvodu.

Profesní konzultace

Každý den pracujeme na tom, abychom byli lepší ve všem, co děláme. Pracujeme s profesionály, soudními znalci, klenotníky, a dalšími odborníky z oboru, tak abychom zajistili perfektní kvalitu. Jsme součástí Centra zlatníků Praha, které zahrnuje veškeré zlatnické procesy. Také díky našim dodavatelům a partnerům jsme schopni zajistit komplexní servis, individuální úpravy a tvorbu šperků na zakázku.

Certifikát pravosti a ověření puncovním úřadem

Naše šperky jsou doručeny včetně certifikátu kvality, kde je přesně uvedeno, z jakých materiálů a kamenů je šperk vyroben. Naše šperky jsou dále opuncovány, což znamená, že přímo na šperku je potvrzeno, z jakého je kovu. Vice informací jsme detailně zpracovali v tomto článku.

Puncovní úřad

Jsme registrováni u Puncovního úřadu České republiky pod vlastní zlatnickou odpovědnostní značkou KLE. Námi vyrobené šperky jsou dle zákona zkontrolovány a opatřeny odpovědnostní značkou naší společnosti a Puncovního úřadu.

Najdete nás v seznamu firem, které s Puncovním úřadem České republiky uzavřely dohodu o umožnění internetových kontrolních nákupů. Jedná se o možnost Puncovního úřadu anonymně a občasně provádět kontrolní nákupy.

Více informací o puncování a Puncovním úřadu najdete na této stránce.