MENU

Garance spokojenosti

Moc dobře si uvědomujeme, že koupě šperku pro vás není žádná maličkost a chcete mít naprostou jistotu, že jste se rozhodli správně. Garantujeme vám proto špičkovou kvalitu ve všech směrech.

Etický původ

Používáme pouze bezkonfliktní drahokamy, zlato a další materiály. Dodavatele si pečlivě vybíráme a pracujeme jen s ověřenými a pokud možno lokálními zdroji.

Ruční výroba

Každý šperk, který od nás putuje k zákazníkovi, prošel nejprve rukama zkušených zlatnic a zlatníků v našem pražském ateliéru. Dokud nejsme přesvědčeni o perfektním zpracování šperku, do světa ho nepustíme.

Profesionalita

Spolupracujeme s dalšími klenotníky, soudními znalci a odborníky v našem oboru. I díky našim dodavatelům a partnerům jsme schopni zajistit komplexní servis, individuální úpravy a tvorbu šperků na zakázku.

Certifikát pravosti

Všechny šperky dodáváme s certifikátem pravosti, kde se přesně dovíte, z jakých materiálů a kamenů jsou vyrobeny.

Státní punc

Na špercích najdete také odpovědnostní značku a státní punc ČR potvrzující pravost a ryzost použitého kovu. Puncujeme zlaté šperky, u nichž váha čistého zlata převyšuje 0,49 g, a stříbrné šperky s čistou vahou nad 3,49 g.

60 dní na vrácení

Šperk kupujete na celý život, často se předává i z generace na generaci. Potřebujete dostatek času si ho prohlédnout, vyzkoušet a sžít se s ním. Proto vám poskytujeme 60denní lhůtu na vrácení bez udání důvodu.

On-line servis

Vše potřebné u nás vyřídíte pohodlně on-line: upravíme velikost prstenu nebo délku náhrdelníku, nabídneme silnější či tenčí řetízek, vyměníme zapínání u náušnic… O vaši naprostou spokojenost se postaráme v co nejkratším čase.

Péče o šperky

Ke šperku KLENOTA patří profesionální servis. I po uplynutí dvouleté záruční doby jsme vám k dispozici, kdykoli potřebujete poradit nebo pomoci s péčí o dokonalý vzhled svých klenotů (opravy, čištění, předělání).