Naše pravidla jsou pro nás závazná. Chceme, aby se každý zákazník mohl soustředit na to, co je podstatné. Důležité je si momenty lásky, ke kterým šperk patří, užít. Plná důvěra našich klientů nám umožňuje nabízet všem ty nejlepší služby. Čerpáme zkušenosti z více jak 8 000 vyřízených objednávek.

 

#1 ZODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP

KLENOTA si zakládá na zodpovědném přístupu k zákazníkům, zaměstnancům, i k výrobě šperků. Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli a při výrobě dbáme na každý detail.

#2 POMÁHÁME VÁM S VÝBĚREM

Cestu k nalezení ideálního šperku děláme klientům snadnější. Naše portólio stavíme tak, aby náš zákazník vždy našel, co hledá. I proto jsme pro vás připravili nové webové stránky, jsou přehlednější a uživatelsky přívětivější.

#3 GARANCE KVALITY

Klenota spolupracuje s vlastní sítí ověřených dodavatelů. Šperky sami navrhujeme a ručně vyrábíme v naší dílně v historickém centru Prahy. Propojení designu a výroby je naším pilířem.

#4 OBJEDNÁVKA JE PRO NÁS ZÁVAZKEM

Objednávka je pro nás úspěšně vyřízená až ve chvíli, kdy je zákazník se vším spokojený.  Kvalitu šperku a naší péče garantujeme. Šperk si můžete objednat nezávazně, vyzkoušet a případně s námi konzultovat úpravy.

#5 PROFESIONÁLNÍ ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Klientům nabízíme podporu při výběru šperku a rádi odpovíme na veškeré jejich dotazy jak telefonicky, tak online. Každý pracovní den nás zastihnete na telefonním čísle 603 219 313, či našem Facebooku a emailu info@klenota.com.

#6 NA PREZENTACI ŠPERKU ZÁLEŽÍ

Jsme si vědomi, že dojem dělá nejen šperk, ale i způsob, jakým je prezentován. Šperky odesíláme v elegantní dárkové krabičce a doručíme je k Vám zdarma, ať jste kdekoliv.

#7 GARANCE SPOKOJENOSTI

Velikost darovaného prstenu upravíme zdarma do 60ti dnů od nákupu. Nabízíme možnost výměny šperku zdarma. Případné reklamace a servis řešíme v nejkratším možném čase. 

#8 PRODLOUŽENÁ LHŮTA NA VRACENÍ

Prodloužili jsme lhůtu pro vrácení zboží bez udání důvodů něbo výměnu šperku na 60 dní.

#9 VÁŠ NÁZOR NÁS ZAJÍMÁ

Zpětné vazby si ceníme a učíme se z ní. Uvítáme proto jakoukoliv odezvu. Nic nás netěší víc, než když šperky z dílny Klenota dělají radost. Děláme to s láskou a věříme, že je to znát.

#10 DOŽIVOTNÍ PÉČE

Navazujeme s klienty dlouhodobé vztahy a nabízíme více než jen péči. Nabízíme partnerství. Samozřejmě garantujeme i naprostou diskrétnost.