Líbí se vám některý z našich designů, jen byste ho chtěli trochu upravit? Nebo máte přesnou představu svého vysněného šperku a v naší nabídce jste ho nenašli? V našem ateliéru v srdci Prahy jsme připraveni proměnit vaše přání ve skutečnost.

  

Šperk jako závazek

Náš obor je naprosto výjimečný. Šperk není něco, co za jednu sezónu vyjde z módy nebo se obnosí a vyhodí. Chcete, aby vám nebo tomu, komu ho darujete, dělal radost celý život. A pak i dalším generacím. Musí být zkrátka perfektní. Vidíme to stejně. Proto každou objednávku vnímáme jako závazek. Víme, že očekáváte trvalou hodnotu a krásu, která nevybledne. A přesně to vám nabízíme.

Soustředíme se na šperky z odolných kovů a drahokamů od prověřených dodavatelů – zejména na zlaté šperky s diamanty (většinou v briliantovém výbrusu) a dalšími pravými kameny. Kromě diamantů používáme nejčastěji safíry, smaragdy a rubíny, pracujeme ale také se zajímavými „trendy“ kameny, například topazem, morganitem, tanzanitem nebo akvamarínem.

Co všechno umíme

Každá tvorba na zakázku je výjimečná. Někdy vycházíme z přesné představy klienta nebo přímo z jeho nákresu. Jindy je na začátku pouze myšlenka. A občas jde jen o menší úpravu již existujícího modelu. Vždy vám rádi poradíme a provedeme vás všemi možnostmi. Podle vašeho zadání pak směřujeme výrobu.

Do standardní nabídky zkrátka není možné zahrnout rozmanitou krásu šperků, ať už jde o kameny, povrchy, velikosti nebo brusy... Jako výrobci vám nabízíme širokou paletu možností tvorby šperků a dodání nádherných drahokamů vybroušených speciálně pro vás.

  

Nejčastější žádosti našich klientů:

  • jiný kov
  • jiný drahokam
  • jiný brus kamene
  • speciální úprava povrchu šperku
  • jiné zapínání
  • zkrácení/prodloužení náramku nebo náhrdelníku
  • nestandardní velikost, tvar nebo barva kamene
  • výroba šperku podle nápadu nebo nákresu

 

Jak výroba probíhá

Návrh vám můžeme dodat ručně zpracovaný nebo vymodelovaný v PC, případně přímo jako tzv. master model ve stříbře nebo vosku. Jelikož jde o velmi individuální proces, i způsob dodání návrhu se liší případ od případu.

Sledujeme nové trendy a postupy, při výrobě kombinujeme různé techniky a používáme všechny cesty, které nás dovedou k cíli. Využíváme i nejmodernější technologie, ale naprostý základ stále vidíme zejména v pečlivé ruční práci. Zkušenostem a zručnosti mistrů zlatníků se nic nevyrovná. Ručně dokončujeme master modely, fasujeme kameny do šperků i finálně upravujeme povrch kovu. Každý náš šperk je tak unikát.

  

Chtěli byste si od nás nechat vyrobit šperk na zakázku?

Ozvěte se nám na tel. +420 603 219 313 (Po–Pá 8.30–17.00) nebo na e-mail info@klenota.com. Uveďte, prosím, co nejvíce informací, ideálně doplněných fotografií nebo obrázkem. Odpovíme vám do 48 hodin – mimo víkendy. Vaše nápady s vámi rádi probereme i v našem ateliéru v centru Prahy.

Co už jsme vyrobili

Podívejte se na šperky, které jsme vytvořili podle zadání našich klientů:

Zásnubní prsten s větším kamenem, který krásně sedí

Netradiční zásnubní prsten ve tvaru květu

6

Věčně krásné snubní prstýnky, které se nepoškrábou

Originálně tvarovaný snubní prsten s diamanty

 

Náramek s velkým smaragdem a neviditelným zapínáním k významnému výročí

 

 

Náramek k narozeninám pro milovnici smaragdů

 

 

Přívěsek s netradičním křížkem jako dárek k Vánocům

 

Náhrdelník pro maminku a dceru - jeden ve zlatě s diamanty, druhý ve stříbře se zirkony

 

Kytičkové náušnice pro mladou slečnu

Drobný náramek s diamantem k promoci

Inspirovali jsme vás? Podělte se s námi o své představy... Největší odměnou za naši práci je nám radost, kterou naše šperky přinášejí:

„Objednali jsme si s manželem svatební prstýnky z růžového zlata a jsme velmi spokojeni – od milého servisu na pobočce až po osobní dodání až domů. Děkujeme!“ Daniela H.

„Doporučuji. Vše bez problémů a díky prstenu je z přítelkyně již snoubenka.“ Matuga

„Krásný zásnubní prsten, který je jednoduchý a elegantní. Sedí perfektně!“ Barbora V.

„Dostala jsem od přítele diamantový květinový prsten a nemůžu si ho vynachválit. Je strašně krásný, úplný fešák! Přítel si moc chválil i ten obchod, až mi to nedalo a musela jsem ho přemluvit, aby mi řekl, kde prsten koupil. 100% radost u nás obou. Musela jsem se o zkušenost podělit. Určitě si v tomto on-line obchodě koupím něco krásného, až bude příležitost. Nebo doufám, že si na mě zase vzpomene přítel.“ Andrea Šafářová