Přemýšlíte, čím svou milou potěšit? Možná pro ni vybíráte první větší dárek. A chtěl byste, aby byl skutečně speciální… Naše rada je jednoduchá: šperk udělá radost při každé příležitosti. Je krásný a doslova nadčasový. A jaký je ten pravý?

Můžete na to jít jednoduše a přímočaře – vyjádřit své city motivem srdíčka. Pokud je vaše přítelkyně romanticky založená, sáhněte po růžovém zlatě. Těší se stále větší oblibě a působí velice jemně.

   Přívěsek srdce z růžového zlata - KLENOTA

Další možností je inspirovat se moderními trendy. Tím zároveň překvapíte a možná získáte i nějaké ty body k dobru. Současným trendem jsou minimalistické šperky. Jsou jemné, elegantní a hodí se téměř ke všemu. Může to být zlatý prstýnek, náhrdelník s diamantem či elegantní perlou nebo třeba jednoduché briliantové náušnice-pecky.

  

Chcete jí dát najevo, že váš vztah berete vážně? Prsten je symbolem lásky už od dob starého Egypta. Zkuste některý z našich oblíbených jemných designů. A aby bylo překvapení dokonalé, využijte naše tipy, jak tajně změřit velikost prstenu.

Víme, co ženy chtějí a jaké šperky se jim líbí. Spolehněte se.