Co si představíte, když se vás někdo zeptá, jaký by měl být váš zásnubní prsten? 

Krásný, jedinečný, zářivý, vyjadřující lásku a oddanost.

 

Jaký by měl být váš zásnubní prstýnek?

  • jemný a jednoduchý nebo více zdobený a masivnější?
  • s jedním nebo více kameny umístěnými i po obvodu prstýnku?
  • ze žlutého, bílého, růžového nebo kombinovaného zlata?

Podoba zásnubních prstýnků se v průběhu let často měnila. Nejtypičtějším a nejoblíbenějším však byl, je a jistě i zůstane jednoduchý kroužek s jedním diamantem.

Zásnubní prstýnek nosí žena celý život, připomíná jí krásný okamžik zasnoubení, vyjádření lásky s partnerem. Do svatby ho nosí na levém prsteníčku, po svatbě ho pak většina žen přemístí na jiný vhodný prst, nejčastěji prsteníček pravé ruky. Zásnubní prstýnek si ale můžeme ponechat i na levém prsteníčku, nosíme ho nad snubním prstýnkem.

Zásnubní prstýnek kupuje v naprosté většině případů muž. Je to úkol leckdy nelehký a muži výběrem stráví mnoho hodin. Víme, jak je důležité vybrat pro ženu ten SPRÁVNÝ zásnubní prstýnek. Rádi vám s výběrem poradíme, vybereme pro vás ten nejlepší, který vaši vyvolenou okouzlí.

Jak při výběru postupovat?

Před samotným výběrem je dobré ujasnit si pár věcí. Je vždy lepší mít alespoň základní představu, jak by měl prstýnek vypadat, znát alespoň jeden z parametrů prstenu - cena, materiál, styl, kámen.

  • cena -  ujasněte si, kolik za prstýnek chcete nebo můžete utratit

Zásnubní prsteny KLENOTA začínají na částce okolo 3 000 Kč, najdete u nás ale i luxusní kousky, jejichž cena šplhá přes 150 000 Kč. U nás si vybere každý.

  • z jakého kovu má prstýnek být?

Nosí-li vaše vyvolená převážně bílé zlato, pak rozhodně zvolte zásnubní prstýnek v bílém zlatě, nebo můžete vybrat zajímavou alternativu, kterým je růžové zlato nebo prstýnek ze zlata kombinovaného.

  • jaký kámen v prstýnku chcete?

Říká se, že diamanty jsou věčné. A ony opravdu jsou. Když se řekne zásnubní prstýnek, většina žen si ho představí právě s diamantem. Nejzářivější podoba diamantu, briliant, je pak rovněž skvělou volbou.

  • chcete v prstýnku jeden kámen nebo více?

Klasickým zásnubním prstýnkem je jednoduchý kroužek s jedním výrazným diamantem. Co zkusit něco trochu jiného a vybrat si zásnubní prstýnek s jedním velkým centrálním diamantem a menšími po obvodu?

  • chcete prstýnek jednoduchého vzhledu (jednoduchý kroužek) nebo zdobnější (silnější kroužek se zdobením)?

Vyberte si u nás ten PRAVÝ zásnubní prstýnek a učiňte ze žádosti o ruku nezapomenutelný okamžik. Na onu magickou větu “Vezmeš si mě?” pak můžete čekat jen jedinou odpověď. ANO.