MENU

Dámský snubní prsten v růžovém zlatě

  • Dámský snubní prsten v růžovém zlatě
  • Dámský snubní prsten v růžovém zlatě
  • Dámský snubní prsten v růžovém zlatě
  • XMAS Package

Moderní prsten vyrobený z růžového 14k zlata. Díky nadčasovému designu se skvěle hodí jako svatební prstýnek pro ni, může ale být i krásným dárkem. Perfektní pro každodenní nošení, sluší mu to v kombinaci s dalšími šperky i nejrůznějšími styly oblékání.

Prsten vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Případná první výměna velikosti je do 60 dnů bezplatná. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací ohledně velikostí a úprav prstenů najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

10 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD X0434004L30
Materiál Růžové zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Povrch lesk
Profil plochý
Drahokamy Bez kamene
Šířka 3.0 mm
Váha 2.75 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.