MENU

Akvamarínový náhrdelník ve žlutém zlatě

  • Akvamarínový náhrdelník ve žlutém zlatě
  • Akvamarínový náhrdelník ve žlutém zlatě
  • Akvamarínový náhrdelník ve žlutém zlatě
  • Akvamarínový náhrdelník ve žlutém zlatě
  • XMAS Package

Originální náhrdelník tvořený fasetovanými akvamaríny a drobnými kuličkami ze žlutého 14k zlata. Elegantní doplněk pro nejrůznější příležitosti, působí velmi jemně a decentně. Zajímavá volba pro milovnice přírodních drahokamů. Prohlédněte si také ladící náramek.

Náhrdelník vyrábíme ručně z přírodních minerálů, které nabízí pestrou škálu odstínů i vlastností. Minerály pečlivě vybíráme a ručně navlékáme, výsledkem je proto vždy barevně unikátní a neopakovatelný design. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

9 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD k8016833
Materiál Žluté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Akvamarín
Původ přírodní
Průměr 2.8-3.5 mm
Délka 420 mm
Váha 5.40 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.