MENU

Náhrdelník z perel s tyrkysem a korálem ve zlatě

  • Náhrdelník z perel s tyrkysem a korálem ve zlatě
  • Náhrdelník z perel s tyrkysem a korálem ve zlatě
  • Náhrdelník z perel s tyrkysem a korálem ve zlatě
  • XMAS Package

Dlouhá šňůra ze sladkovodních perel ve 14k zlatě je ozdobena kulatými tyrkysy, zlatými kuličkami a zářivými korály, které šperku dávají nádech boho stylu. Svěží provedení klasického perlového náhrdelníku ocení zejména ženy, které obdivují výrazné až extravagantní šperky.

Náhrdelník vyrábíme ručně z přírodních minerálů, které nabízí pestrou škálu odstínů i vlastností. Minerály pečlivě vybíráme a ručně navlékáme, výsledkem je proto vždy barevně unikátní a neopakovatelný design. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

22 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD k8026013
Materiál Žluté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Korál
Původ přírodní
Brus kulatý
Průměr 7.0 mm
Tyrkys
Původ přírodní
Brus kulatý
Průměr 8.0 mm
Perly Sladkovodní
Tvar kulatý
Barva bílá
Kvalita AA
Průměr 6.0-7.0 mm
Délka 940 mm
Váha 57 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.