MENU

  Náhrdelník s olivínem v bílém zlatě

  • Náhrdelník s olivínem v bílém zlatě
  • Náhrdelník s olivínem v bílém zlatě
  • Náhrdelník s olivínem v bílém zlatě
  • XMAS Package

  Jednoduchý řetízek z bílého 14k zlata zdobí minimalistický přívěsek s výrazně zeleným olivínem v netradičním brusu zvaném kapka nebo také „pear“. Jeho netradiční usazení vypadá na krku výjimečně půvabně, neboť přirozeně kopíruje tvar dekoltu. Tip na dárek pro milovnice barevných drahokamů.

  Náhrdelník vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést do poznámky v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  8 400 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0358162
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Olivín
  Brus kapka (pear)
  Šířka 5 mm
  Výška 7 mm
  Váha 0.650 ct
  Váha 2.3 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.