MENU

  Náhrdelník s olivínem v bílém zlatě

  • Náhrdelník s olivínem v bílém zlatě
  • Náhrdelník s olivínem v bílém zlatě
  • Náhrdelník s olivínem v bílém zlatě
  • XMAS Package

  Jednoduchý řetízek z bílého 14k zlata zdobí minimalistický přívěsek s výrazně zeleným olivínem v netradičním brusu zvaném kapka nebo také „pear“. Jeho netradiční usazení vypadá na krku výjimečně půvabně, neboť přirozeně kopíruje tvar dekoltu. Tip na dárek pro milovnice barevných drahokamů.

  Náhrdelník pro vás vyrábíme v našem ateliéru v Praze a dodáváme ho včetně řetízku ze stejného kovu ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v dárkovém balení a s certifikátem pravosti.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  8 400 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0358162
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Olivín
  Brus kapka (pear)
  Šířka 5 mm
  Výška 7 mm
  Váha 0.75 ct
  Váha 2.3 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.