MENU

Přívěsek z bílého zlata s tanzanitem

  • Přívěsek z bílého zlata s tanzanitem
  • Přívěsek z bílého zlata s tanzanitem
  • Přívěsek z bílého zlata s tanzanitem
  • XMAS Package

Decentní náhrdelník vyrobený z bílého 14k zlata zdobí typicky modrý tanzanit v oválném brusu. Tento oblíbený drahokam vyniká zejména svou proměnlivou barvou a různobarevnými odlesky, které z něj dělají zcela jedinečný přírodní drahokam. Potěší všechny ženy, které obdivují šperky s barevnými drahokamy.

Náhrdelník je vyroben ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej včetně řetízku ze stejného kovu ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést do poznámky v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

13 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD K0362022
Materiál Bílé zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Tanzanit
Původ přírodní
Brus ovál
Šířka 5 mm
Výška 7 mm
Váha 0.750 ct
Délka 420.00 mm
Váha 1.40 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.