MENU

  Přívěsek z bílého zlata s tanzanitem

  • Přívěsek z bílého zlata s tanzanitem
  • Přívěsek z bílého zlata s tanzanitem
  • Přívěsek z bílého zlata s tanzanitem
  • XMAS Package

  Decentní náhrdelník vyrobený z bílého 14k zlata zdobí typicky modrý tanzanit v oválném brusu. Tento oblíbený drahokam vyniká zejména svou proměnlivou barvou a různobarevnými odlesky, které z něj dělají zcela jedinečný přírodní drahokam. Potěší všechny ženy, které obdivují šperky s barevnými drahokamy.

  Náhrdelník vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést do poznámky v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  11 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0362022
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Tanzanit
  Brus ovál
  Šířka 5 mm
  Výška 7 mm
  Váha 0.7 ct
  Váha 1.6 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.