MENU

  Náhrdelník s vltavínem v bílém zlatě

  • Náhrdelník s vltavínem v bílém zlatě
  • Náhrdelník s vltavínem v bílém zlatě
  • Náhrdelník s vltavínem v bílém zlatě
  • XMAS Package

  Originální náhrdelník z bílého 14k zlata zdobený výrazným, temně zeleným vltavínem v brusu cushion o rozměrech 8 × 8 mm. Krásný doplněk, který nikdo nepřehlédne, a skvělý tip na dárek pro milovnice českých drahokamů.

  Náhrdelník pro vás vyrábíme v našem ateliéru v Praze a dodáváme ho včetně řetízku ze stejného kovu ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v dárkovém balení a s certifikátem pravosti.

  Dostupnost: doba dodání je 1 až 2 týdny

  18 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD K0694072
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Vltavín
  Brus cushion
  Šířka 8.0 mm
  Výška 8.0 mm
  Váha 3.2 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.