MENU

Přívěsek srdce z bílého zlata

  • Přívěsek srdce z bílého zlata
  • Přívěsek srdce z bílého zlata
  • Přívěsek srdce z bílého zlata
  • XMAS Package

Krásný přívěsek ve tvaru srdíčka z bílého 14k zlata je ideálním dárkem pro všechny ženy. Skvěle se kombinuje s jinými šperky a lze jej nosit každý den. Díky kvalitnímu ručnímu zpracování zůstane krásný po dlouhá léta a bude tak milou připomínkou vzácných chvílí. Náhrdelník je dlouhý 38 cm.

Náhrdelník vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

5 400 Kč Dotaz na zboží
KÓD k0812012
Materiál Bílé zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kamene
Šířka 7.5 mm
Výška 8.0 mm
Délka 380 mm
Váha 1.50 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.