MENU

Náušnice z bílého 14k zlata s fialovými ametysty

  • Náušnice z bílého 14k zlata s fialovými ametysty
  • Náušnice z bílého 14k zlata s fialovými ametysty
  • Náušnice z bílého 14k zlata s fialovými ametysty
  • Náušnice z bílého 14k zlata s fialovými ametysty
  • XMAS Package

Tenká stužka ze 14karátového zlata jemně obepíná fialový ametyst kulatého brusu a vytváří zářivý elegantní šperk. Minimalistický design těchto lakovaných náušnic potěší každou ženu. Fialové ametysty jsou ideální volbou pro milovníky odvážných drahých kamenů. Podívejte se také na další barevné varianty.

Náušnice vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a zapínání náušnic najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

11 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD E0066832
Materiál Bílé zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Ametyst fialový
Původ přírodní
Brus kulatý
Průměr 3.00 mm
Váha 0.200 ct
Váha 2.00 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.