MENU

  Zlatý snubní prsten pro muže

  • Zlatý snubní prsten pro muže
  • XMAS Package

  Klasický pánský prsten ze žlutého 14k zlata v šířce 2,5 mm. Díky hladkému provedení a oblým liniím je velmi pohodlný a praktický, perfektně se hodí pro každodenní nošení. Zvyknou si na něj snadno i muži, kteří zatím žádný šperk nenosí.

  Prsten vyrábíme ručně v našem ateliéru v Praze ve všech běžných velikostech. Rytina je zahrnuta v ceně. Text rytiny a požadovanou velikost můžete uvést do poznámky v objednávce nebo je upřesnit později. Doprava zdarma, luxusní krabička, certifikát pravosti a možnost vyzkoušení jsou samozřejmostí.

  Dostupnost: doba dodání je 2 až 4 týdny

  8 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0435103
  Materiál Žluté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kamene
  Šířka 2.5 mm
  Váha 2.2 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.