MENU

Souprava šperků s citrínem ve žlutém 14k zlatě

  • Souprava šperků s citrínem ve žlutém 14k zlatě
  • Souprava šperků s citrínem ve žlutém 14k zlatě
  • Souprava šperků s citrínem ve žlutém 14k zlatě
  • Souprava šperků s citrínem ve žlutém 14k zlatě
  • XMAS Package

Sada náušnic a náhrdelníku ve variantě s citrínem ve žlutém 14k zlatě. Zajímavý brus kamene zvaný trilion nechá skvěle vyniknout jantarově žlutému drahokamu. Souprava působí pozitivně a vesele a bude krásným dárkem ke každé příležitosti.

Soupravy vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Jedná se o designově ladící šperky, u kterých garantujeme stejnou barvu i kvalitu drahokamů či perel. Soupravu vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

14 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD S0329013
Materiál Žluté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Citrín Madeira
Původ přírodní
Brus trillion
Šířka 5.0 mm
Výška 5.0 mm
Váha 1.20 ct
Délka 420 mm
Váha 3.0 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.