MENU

  Dámský zlatý řetízek dlouhý 50 cm

  • Dámský zlatý řetízek dlouhý 50 cm
  • Dámský zlatý řetízek dlouhý 50 cm
  • XMAS Package

  Dámský řetízek typu rolo30 ze žlutého 14k zlata v délce 50 cm. Každodenní doplněk, kterému bude slušet přívěsek i kombinace s jinými šperky.

  V ateliéru KLENOTA nabízíme jemné minimalistické řetízky pro každý den. Jejich standardní délka je 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Šperk vám dopravíme zdarma v dárkovém balení a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  4 300 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k1004033
  Materiál Žluté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Délka 500 mm
  Váha 1.9 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.