Je pro vás výběr dárku pro manželku každoročním rébusem? Pomůžeme vám. Víme, co se ženám líbí. Jednoduchá rada na začátek: pokud se o tom dá mluvit slovy „užitečný“, „praktický“ nebo „potřebuje to“, zkuste to radši ještě jednou.

Ideální dárek by měl být krásný a originální, měl by vaši ženu zdobit a dělat jí radost ještě hodně dlouho. Ručně vyráběný zlatý šperk s pravým drahokamem nebo perlou tohle všechno dokáže.

Podívejte se, jaké šperky vaše drahá běžně nosí. Napoví vám to, jakým směrem se při výběru vydat. Náušnice střídá každý den, ale ladící náhrdelník jí ještě chybí? Nebo ráda kombinuje nejrůznější barvy a prsteny?

Prsteny mají ve vztazích svou zvláštní symboliku a představují věčnost vaší lásky. Takový dárek řekne vše za vás… A aby bylo překvapení dokonalé, využijte naše tipy, jak tajně změřit velikost prstenu.

  

Pokud tápete a chcete mít jistotu správné volby, sáhněte po univerzálních diamantových náušnicích–peckách (ideálně v jemném bílém zlatě) nebo diamantovém náhrdelníku. Hodí se ke všemu a potěší vždy.