MENU

Zlatý přívěsek s citrínem

  • Zlatý přívěsek s citrínem
  • Zlatý přívěsek s citrínem
  • Zlatý přívěsek s citrínem
  • XMAS Package

Přívěsek ze žlutého 14k zlata s oválným citrínem je ideálním dárkem pro milovnice barevných drahokamů. Citríny jsou známé pro svou pozitivní energii a širokou paletu odstínů, kterých nabývají. Oválný brus navíc tomuto drahokamu výjimečně sluší.

Náhrdelník vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

6 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD k0362123
Materiál Žluté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Citrín Madeira
Původ přírodní
Brus ovál
Šířka 5 mm
Výška 7 mm
Váha 0.700 ct
Délka 420.00 mm
Váha 1.40 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.