MENU

Náramek z bílého zlata s akvamarínem

  • Náramek z bílého zlata s akvamarínem
  • Náramek z bílého zlata s akvamarínem
  • Náramek z bílého zlata s akvamarínem
  • Náramek z bílého zlata s akvamarínem
  • XMAS Package

Minimalistický náramek z bílého 14k zlata doplňuje světle modrý drahokam akvamarín v kulatém brusu. Tento šperk udělá radost zejména ženám, které rády kombinují minimalistické šperky a mají v oblibě chladné barvy. Hodí se pro každou příležitost.

Náramek vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy ve standardní délce 18 cm. Požadujete-li jinou délku, můžete to uvést do poznámky v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách náramků najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

5 400 Kč Dotaz na zboží
KÓD k0073082
Materiál Bílé zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Akvamarín
Brus kulatý
Průměr 3.5 mm
Váha 0.15 ct
Délka 180 mm
Váha 1.1 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.