MENU

Diamantový snubní set half eternity ve žlutém zlatě

  • DIAMANTOVÝ SNUBNÍ SET HALF ETERNITY VE ŽLUTÉM ZLATĚ - SNUBNÍ SADY ZE ŽLUTÉHO ZLATA - SNUBNÍ PRSTENY
  • DIAMANTOVÝ SNUBNÍ SET HALF ETERNITY VE ŽLUTÉM ZLATĚ - SNUBNÍ SADY ZE ŽLUTÉHO ZLATA - SNUBNÍ PRSTENY
  • DIAMANTOVÝ SNUBNÍ SET HALF ETERNITY VE ŽLUTÉM ZLATĚ - SNUBNÍ SADY ZE ŽLUTÉHO ZLATA - SNUBNÍ PRSTENY
  • DIAMANTOVÝ SNUBNÍ SET HALF ETERNITY VE ŽLUTÉM ZLATĚ - SNUBNÍ SADY ZE ŽLUTÉHO ZLATA - SNUBNÍ PRSTENY
  • XMAS Package

Svatební sadu ze 14k žlutého zlata tvoří zářivý diamantový prsten a klasický kroužek. Moderní nádech jim dodávají výrazné hrany. Dámský prstýnek ve stylu half eternity přitáhne pozornost řádkou briliantů zasazených do hladkého ráfku. Se šířkou 2 mm působí spíše decentně a minimalisticky. Doplňuje ho 4mm pánský prsten s lesklým povrchem. Souprava v sobě dokonale spojuje nadčasovou jednoduchost a luxus diamantů. Skvěle se hodí ke každodennímu nošení.

Prsteny označené jako skladem jsou dostupné jen ve vybraných velikostech a můžete si je přijít prohlédnout na osobní schůzce v našem ateliéru. Rádi vám pomůžeme s výběrem, měřením velikosti a možnostmi gravírování zdarma. Tipy a rady najdete také v našem průvodci snubními prsteny.

Dostupnost: vyrobíme do 3 týdnů

35 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD S0443033
Materiál Žluté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Povrch satin
Drahokamy Diamant
Původ přírodní
Brus kulatý
Čistota SI
Barva G
Průměr 1.3 mm
Váha 0.15 ct
Šířka dámský 2 mm
Šířka pánský 4 mm
Váha 6.55 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.

KLENOTA české diamantové šperky

Diamantové šperky

Diamant jakožto nejtvrdší přírodní materiál najdeme na nejvyšší příčce Mohsovy stupnice s číslem 10. Díky svým jedinečným vlastnostem si udržuje krásný vzhled i při minimální péči.

HODNOCENÍ: Při hodnocení a certifikaci diamantů se posuzují jejich základní parametry, tzv. 4C: brus (cut), čistota (clarity), barva (color) a hmotnost (carat). Ve špercích KLENOTA využíváme standardně diamanty v kvalitě SIG (téměř bezbarvé s inkluzemi zjistitelnými lupou), tedy kameny vysoké kvality.

HMOTNOST: Váha diamantu se udává v karátech (ct) s přesností na 2 desetinná místa. 1 ct = 0,2 g. U šperků s více diamanty a u náušnic vždy uvádíme celkovou hmotnost všech diamantů.

PÉČE: Diamant je odolný vůči mechanickému i chemickému poškození, dobře snáší i ultrazvuk. K čištění diamantových šperků použijte jemný kartáček a teplou mýdlovou vodu. 

diamantové šperky


Pro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience, we recommend visiting our international website in English.