Svatba se blíží, začínáte vybírat snubní prsteny, ale nejste si jisti, jaký styl vlastně hledáte? Inspirujte se v naší galerii jedinečných svatebních prstýnků KLENOTA. Najdete zde ty nejoblíbenější snubní prsteny a sady v bílém, žlutém a růžovém zlatě i různobarevné kombinace. Pánské prsteny se vyznačují především pohodlím a odolností, https://www.klenota.cz/Snubni-Prsteny/Damske-Snubni-Prsteny/ jsou luxusnější a často je zdobí diamanty.

Pokud ani potom nebudete mít jasno, stavte se v našem ateliéru, kde vám poradíme s výběrem a kde si můžete různé typy prstýnků vyzkoušet.


Galerie

Dámský snubní prsten z bílého zlata s diamanty Kombinace zásnubního a snubního prstenu z růžového zlata Snubní prsteny z bílého a žlutého zlata - dámský s diamanty Snubní prsteny z bílého a žlutého zlata - dámský s diamanty Snubní prsteny ze žlutého a bílého zlata - dámský s diamanty Snubní prsteny z bílého zlata - dámský s diamanty Snubní prsteny z bílého zlata - dámský s diamanty Snubní prsteny z bílého zlata - dámský s diamanty Snubní prsteny z bílého a žlutého zlata se speciálně upraveným povrchem Snubní prsteny z růžového zlata - dámský s diamanty Snubní prsteny z růžového zlata Snubní prsteny ze žlutého zlata - dámský s diamantem Snubní prsteny ze žlutého zlata - dámský s diamanty Snubní prsteny ze žlutého zlata - dámský s diamanty Snubní prsteny ze žlutého zlata - dámský s diamanty Snubní prsteny ze žlutého zlata - dámský s diamanty Snubní prsteny ze žlutého zlata - dámský s diamanty Snubní prsteny ze žlutého zlata - dámský s diamanty Snubní prsteny ze žlutého zlata - dámský s diamanty Snubní prsteny ze žlutého zlata se speciálně upraveným povrchem Snubní prsteny ze žlutého zlata se speciálně upraveným povrchem Snubní prsteny ze žlutého a bílého zlata - dámský s diamanty Snubní prsteny ze žlutého a růžového zlata - dámský s diamanty