MENU

Dámský prsten z bílého zlata

  • Dámský prsten z bílého zlata
  • Dámský prsten z bílého zlata
  • XMAS Package

Snubní prsten z bílého 14k zlata pro ni. Prsten má moderní matovaný povrch, který prsten chrání před drobnými škrábanci. Ideální je pro ženy s aktivním životním stylem.

Prsten vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Rytiny provádíme s ohledem na šířku obroučky, proto se prosím informujte o možnostech rytí přímo pro konkrétní model, rádi vám poradíme. Případná první výměna velikosti je do 60 dnů bezplatná. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací ohledně velikostí a úprav prstenů najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

6 500 Kč Dotaz na zboží
KÓD k0434052
Materiál Bílé zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kamene
Šířka 2.5 mm
Váha 2.5 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.