MENU

Náušnice s champagne diamanty v růžovém zlatě

  • Náušnice s champagne diamanty v růžovém zlatě
  • Náušnice s champagne diamanty v růžovém zlatě
  • XMAS Package

Náušnice z růžového 14k zlata zdobí champagne diamanty v kulatém brusu. Díky zapínání na patent jsou náušnice pohodlné pro každodenní nošení a je eliminováno riziko jejich ztráty. Diamanty v neobvyklé barvě champagne jsou elegantní variantou čirých diamantů.

Náušnice vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a zapínání náušnic najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

21 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD K0719084
Materiál Růžové zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant champagne
Původ přírodní
Brus kulatý
Čistota SI
Barva champagne
Průměr 3.4 mm
Váha 0.3 ct
Výška 14 mm
Váha 1.5 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.