MENU

  Stříbrný náhrdelník s fialovým ametystem

  • Stříbrný náhrdelník s fialovým ametystem
  • Stříbrný náhrdelník s fialovým ametystem
  • XMAS Package

  Na stříbrném řetízku je zavěšen přívěsek s fialovým ametystem v brusu cushion. Čtvercový brus drahokamu je vhodný pro všechny druhy výstřihů a kámen díky němu skvěle vynikne. Ideální tip na dárek, který jistě potěší všechny obdivovatelky krásných šperků.

  Náhrdelník vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést do poznámky v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  4 400 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0467019
  Materiál Stříbro
  Ryzost 925/1000
  Drahokamy Ametyst fialový
  Brus cushion
  Šířka 6 mm
  Výška 6 mm
  Váha 0.8 ct
  Šířka 6 mm
  Váha 1.50 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.