MENU

Náhrdelník z bílého zlata s motivem svazku klíčů

  • Náhrdelník z bílého zlata s motivem svazku klíčů
  • XMAS Package

Na 45cm řetízku z bílého 14k zlata je připevněn kroužek o průměru 16 mm se třemi mini přívěsky ve tvaru klíčků. Na klíčcích dlouhých 16,8–17 mm jsou nápisy HOPE (naděje), LOVE (láska) a DREAM (sen). Tímto originálním šperkem plným symboliky rozhodně zaujmete. Překvapí a potěší také jako dárek.

Náhrdelník je vyroben ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej včetně řetízku ze stejného kovu ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést do poznámky v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

19 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD k0710012
Materiál Bílé zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kamene
Výška 33 mm
Váha 6.00 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.