MENU

  Náušnice ze žlutého zlata s akvamarínem

  • Náušnice ze žlutého zlata s akvamarínem
  • XMAS Package

  Nadčasové náušnice vyrobené ze žlutého 14k zlata zdobí jemné akvamaríny v brusu emerald. Ten patří mezi brusy s nejjasnějším třpytem a náušnice díky němu budou nepřehlédnutelné. Jedná se o krásný šperk pro slavnostní chvíle i běžný den, vhodný také jako dárek. Náušnice se zapínají na dámský patent.

  Náušnice vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a zapínání náušnic najdete v našem průvodci.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  26 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0373023
  Materiál Žluté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Akvamarín
  Brus emerald
  Šířka 6.0 mm
  Výška 8.0 mm
  Váha 2.900 ct
  Šířka 6 mm
  Výška 8 mm
  Váha 1.8 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.

  Náušnice přesně pro vás

  Náušnice svou variabilitou předčí všechny ostatní šperky. Minimalistické pecky, drobné dětské náušničky, visací náušnice s diamanty či drahokamy i velké zlaté kruhy… Množství druhů náušnic odpovídá také pestrý výběr typů zapínání. Každý šperk vytváříme tak, aby se co nejpohodlněji nosil a dobře seděl. Rádi ovšem vyjdeme vstříc vašim přáním. Pokud máte jakýkoliv požadavek na úpravu vybraných náušnic, informujte nás o tom, prosím, v poznámce u objednávky nebo nás kontaktujte.

  Váhu šperku i jednotlivých drahokamů vždy uvádíme celkovou za obě náušnice.