MENU

Náušnice z růžového zlata s olivíny

  • Náušnice z růžového zlata s olivíny
  • Náušnice z růžového zlata s olivíny
  • Náušnice z růžového zlata s olivíny
  • XMAS Package

Výrazné náušnice pecky ze 14k růžového zlata, které zaujmou netradiční kombinací barev. V kovové obrubě s měděným nádechem se vyjímají svítivě zelené olivíny neboli peridoty v brusu typu cushion. Zajímavý doplněk, který oživí každý outfit a zaručeně přitáhne pozornost.

Náušnice vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a zapínání náušnic najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

15 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD K0695034
Materiál Růžové zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Olivín
Původ přírodní
Brus cushion
Šířka 6.0 mm
Výška 6 mm
Váha 1.95 ct
Váha 2.5 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.