MENU

  Pánský snubní prsten ze zlata

  • Pánský snubní prsten ze zlata
  • XMAS Package

  Elegantní pánský snubní prsten z bílého zlata. Prsten je vyroben v matném provedení. 

  Snubní prsteny vyrábíme ručně v našem ateliéru v Praze ve všech běžných velikostech. Velikosti můžete uvést v objednávce nebo je upřesnit později. Doprava zdarma, dárková krabička, certifikát pravosti a možnost vyzkoušení jsou samozřejmostí.

  Doba dodání je 1 až 2 týdny

  12 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0433033
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Šířka 5 mm
  Váha 4.60 g

  Snubní prsteny

  Rytina je zahrnuta v ceně. Text rytiny můžete uvést do poznámky u objednávky, případně nám jej zaslat na e-mail info@klenota.cz. U snubních sad je uvedena cena za oba prsteny. Pokud si nejste jisti přesnou velikostí, přečtete si naše tipy, jak správně určit velikost prstenu.

  Snubní prstýnky většinou vyrábíme z 14k zlata, můžeme pro vás ale vytvořit i prsteny z 18k zlata nebo platiny. Rádi vám případně vyrobíme šperky na zakázku přesně podle vašich představ. Pokud máte jakékoli specifické požadavky k podobě snubních prstenů, kontaktujte nás, prosím.

  Naše prsteny se stanou jedinečným doplňkem, který vás bude provázet společným životem. Zjistěte, jak vybrat tu pravou snubní sadu.

  Šperky KLENOTA

  Při výrobě šperků v klenotnictví Klenota stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Ke šperku neodmyslitelně patří i naše doživotní péče: jsme vám k dispozici, kdykoli potřebujete poradit nebo pomoci s péčí o dokonalý vzhled svých klenotů. Vaši spokojenost garantujeme.