MENU

  Prsten s morganitem a diamanty

  • Prsten s morganitem a diamanty
  • Prsten s morganitem a diamanty
  • XMAS Package

  Romantický prsten z bílého zlata. Prstýnek je ozdoben morganitem a diamanty. 

  Prsten pro vás vyrábíme ručně v našem ateliéru v Praze ve všech běžných velikostech. Velikost můžete uvést v objednávce nebo ji upřesnit později, případná první úprava je bezplatná. Doprava zdarma, dárková krabička a certifikát pravosti jsou samozřejmostí.

  Doba dodání je 1 až 2 týdny

  22 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0230042
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Morganit
  Brus ovál
  Šířka 5 mm
  Výška 7 mm
  Váha 0.65 ct
  Diamant
  Brus kulatý
  Čistota SI
  Barva G
  Průměr 2.8 mm
  Váha 0.17 ct
  Váha 1.7 g

  Šperky KLENOTA

  Při výrobě šperků v klenotnictví Klenota stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Ke šperku neodmyslitelně patří i naše doživotní péče: jsme vám k dispozici, kdykoli potřebujete poradit nebo pomoci s péčí o dokonalý vzhled svých klenotů. Vaši spokojenost garantujeme.

  Prsteny z klenotnictví KLENOTA

  Naprostá většina našich prstenů je dostupná ve všech běžných velikostech. U dámských prstenů zpravidla ve velikostech 48 až 60; u pánských prstenů od 59 do 70. Převodník a náš návod jak na měření velikostí prstenů naleznete zde.

  Velikost prstenu je možné zadat do poznámky na konci objednávky nebo vložit informaci ke konkrétnímu produktu v nákupním košíku. Pokud velikost momentálně neznáte, doporučujeme objednávku odeslat i tak, čímž pravděpodobně zkrátíte lhůtu dodání Vašich produktů. Velikost prstenu je možné upřesnit později, případně Vás vyzveme. Na přání velikost upravujeme.