MENU
NOVINKA

Prsten z bílého zlata s kulatým tanzanitem

  • Prsten z bílého zlata s kulatým tanzanitem
  • Prsten z bílého zlata s kulatým tanzanitem
  • Prsten z bílého zlata s kulatým tanzanitem
  • XMAS Package

Prstýnek ze 14k bílého zlata zdobí modrofialový tanzanit v kulatém brusu. Minimalistický design v kombinaci s živou barvou kamene a moderním stylem uchycení do čtyř výrazných krapen z něj dělá zajímavou volbu pro zásnuby i dárek k různým příležitostem.

Prsten vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Případná první výměna velikosti je do 60 dnů bezplatná. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací ohledně velikostí a úprav prstenů najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

10 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD R0709752
Materiál Bílé zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Tanzanit
Původ přírodní
Brus kulatý
Průměr 4.5 mm
Váha 0.350 ct
Váha 1.75 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.