Pro lepší uživatelský zážitek jsme pro vás připravili web jednodušší a přehlednější. Za účelem dalšího zlepšování našich služeb, využívá tento web soubory cookies. Pokračováním souhlasíte s jejich využitím.

MENU

Diamantový prsten ze stříbra

  • DIAMANTOVÝ PRSTEN ZE STŘÍBRA - PRSTENY SE SMARAGDEM - PRSTENY
  • DIAMANTOVÝ PRSTEN ZE STŘÍBRA - PRSTENY SE SMARAGDEM - PRSTENY
  • DIAMANTOVÝ PRSTEN ZE STŘÍBRA - PRSTENY SE SMARAGDEM - PRSTENY

Diamantový prsten ze stříbra.

1 až 2 týdny

3 100 Kč Dotaz na zboží
KÓD sil3865
Materiál Stříbro
Ryzost 925/1000
Drahokamy Smaragd
Brus ovál
Šířka 3 mm
Výška 5 mm
Váha 0.25 ct
Diamant
Brus kulatý
Čistota I3
Barva I-J
Průměr 1 mm
Váha 0.01 ct
Váha 1.75 g

Šperky KLENOTA

Jakýkoli klenot, který si u nás zakoupíte, je zabalený v dárkové krabičce a s ním od nás obdržíte certifikát pravosti, kde jsou uvedena všechna specifika zakoupeného šperku; kov, vsazené drahé kameny a jejich váha, případně hodnocení čistoty a barva diamantů a celková váha šperku. Poštovné a balné je vždy zdarma.

Zlaté i stříbrné šperky, diamanty a ostatní drahé, či polodrahé kameny, odebíráme pouze od prověřených dodavatelů, kteří zaručují, že jejich diamanty nebo drahé kameny jsou nezávadné a bezkonfliktní.

Prsteny z klenotnictví KLENOTA

Naprostá většina našich prstenů je dostupná ve všech běžných velikostech. U dámských prstenů zpravidla ve velikostech 48 až 60; u pánských prstenů od 59 do 70. Převodník a náš návod jak na měření velikostí prstenů naleznete zde.

Velikost prstenu je možné zadat do poznámky na konci objednávky nebo vložit informaci ke konkrétnímu produktu v nákupním košíku. Pokud velikost momentálně neznáte, doporučujeme objednávku odeslat i tak, čímž pravděpodobně zkrátíte lhůtu dodání Vašich produktů. Velikost prstenu je možné upřesnit později, případně Vás vyzveme.

Na přání velikost upravujeme. Úpravu s námi vždy prosím konzultujte a první změna je zdarma. Pokud by se jednalo o nadstandardní velikost nebo úprava výjimečně není možná v rámci běžných postupů, je zpoplatněna, většinou stojí 250 Kč.