MENU

Sada náušnic a přívěsku z bílého zlata s akvamaríny

  • Sada náušnic a přívěsku z bílého zlata s akvamaríny
  • Sada náušnic a přívěsku z bílého zlata s akvamaríny
  • Sada náušnic a přívěsku z bílého zlata s akvamaríny
  • Sada náušnic a přívěsku z bílého zlata s akvamaríny
  • XMAS Package

Originální souprava šperků z bílého 14k zlata. Náušnice i náhrdelník zdobí velké světle modré akvamaríny v hranatém brusu. Tento doplněk ocení zejména ženy s láskou k jemným barvám a minimalistickým liniím.

Soupravy vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Jedná se o designově ladící šperky, u kterých pečlivě kombinujeme barevný tón a kvalitu drahokamů či perel. Sadu je možné vyrobit na přání i v jiné barevné variantě zlata, vaši preferenci uveďte prosím do poznámky v objednávce. Šperky vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

37 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD s0373012
Materiál Bílé zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Akvamarín
Původ přírodní
Brus osmihran (radiant)
Šířka 6 mm
Výška 8 mm
Váha 4.3 ct
Váha 4.0 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.