MENU

  Sada náušnic a přívěsku z bílého zlata s akvamaríny

  • Sada náušnic a přívěsku z bílého zlata s akvamaríny
  • Sada náušnic a přívěsku z bílého zlata s akvamaríny
  • Sada náušnic a přívěsku z bílého zlata s akvamaríny
  • Sada náušnic a přívěsku z bílého zlata s akvamaríny
  • XMAS Package

  Originální souprava šperků z bílého 14k zlata. Náušnice i náhrdelník zdobí velké světle modré akvamaríny v hranatém brusu. Tento doplněk ocení zejména ženy s láskou k jemným barvám a minimalistickým liniím.

  Soupravy vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Jedná se o designově ladící šperky, u kterých garantujeme stejnou barvu i kvalitu drahokamů či perel. Soupravu vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  37 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD s0373012
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Akvamarín
  Brus osmihran (radiant)
  Šířka 6 mm
  Výška 8 mm
  Váha 4.3 ct
  Váha 4.0 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.