MENU

Zlatý přívěsek a náušnice ve tvaru půlměsíce

  • Zlatý přívěsek a náušnice ve tvaru půlměsíce
  • Zlatý přívěsek a náušnice ve tvaru půlměsíce
  • Zlatý přívěsek a náušnice ve tvaru půlměsíce
  • Zlatý přívěsek a náušnice ve tvaru půlměsíce
  • XMAS Package

Originální souprava šperků ze žlutého 14k zlata tvořená jednoduchými náušnicemi peckami a minimalistickým náhrdelníkem. Oba šperky spojuje hravý motiv půlměsíce. Krásný dárek pro milovnice noční oblohy.

Soupravy vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Jedná se o designově ladící šperky, u kterých garantujeme stejnou barvu i kvalitu drahokamů či perel. Soupravu vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

10 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD S0555013
Materiál Žluté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kamene
Váha 4.0 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.