MENU

  Moderní náramek z bílého zlata s rhodolity

  • Moderní náramek z bílého zlata s rhodolity
  • Moderní náramek z bílého zlata s rhodolity
  • Moderní náramek z bílého zlata s rhodolity
  • XMAS Package

  Elegantní zlatý náramek zdobený dvěma kapkovitými rhodolity, přírodními drahokamy z rodiny granátů. Jedinečný šperk, který perfektně doplní každý outfit a zaručeně se postará o nadšené komplimenty.

  Náramek vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy standardně ve velikostech S (odpovídá délce 16 cm) a M (odpovídá délce 18 cm), za příplatek také ve velikosti L (odpovídá délce 20 cm). Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách náramků najdete v našem průvodci.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  22 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0610052
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Rhodolit
  Brus kapka (pear)
  Šířka 4 mm
  Výška 6 mm
  Váha 1.0 ct
  Váha 3.0 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.