MENU

  Stříbrný prsten s topazem a brilianty

  • STŘÍBRNÝ PRSTEN S TOPAZEM A BRILIANTY - PRSTENY S TOPAZEM - PRSTENY
  • XMAS Package

  Stříbrný prsten ozdobený modrým topazem a bílými diamanty. 

  Prsten pro vás vyrábíme ručně v našem ateliéru v Praze ve všech běžných velikostech. Velikost můžete uvést v objednávce nebo ji upřesnit později, případná první úprava je bezplatná. Doprava zdarma, dárková krabička a certifikát pravosti jsou samozřejmostí.

  Doba dodání je 1 až 2 týdny

  3 400 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0027059
  Materiál Stříbro
  Ryzost 925/1000
  Drahokamy Topaz
  Brus ovál
  Šířka 4.0 mm
  Výška 6.0 mm
  Váha 0.5 ct
  Diamant
  Brus kulatý
  Čistota I1
  Barva G
  Průměr 1.5 mm
  Váha 0.03 ct
  Váha 1.85 g

  Šperky KLENOTA

  Při výrobě šperků v klenotnictví Klenota stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Ke šperku neodmyslitelně patří i naše doživotní péče: jsme vám k dispozici, kdykoli potřebujete poradit nebo pomoci s péčí o dokonalý vzhled svých klenotů. Vaši spokojenost garantujeme.

  Prsteny z klenotnictví KLENOTA

  Naprostá většina našich prstenů je dostupná ve všech běžných velikostech. U dámských prstenů zpravidla ve velikostech 48 až 60; u pánských prstenů od 59 do 70. Převodník a náš návod jak na měření velikostí prstenů naleznete zde.

  Velikost prstenu je možné zadat do poznámky na konci objednávky nebo vložit informaci ke konkrétnímu produktu v nákupním košíku. Pokud velikost momentálně neznáte, doporučujeme objednávku odeslat i tak, čímž pravděpodobně zkrátíte lhůtu dodání Vašich produktů. Velikost prstenu je možné upřesnit později, případně Vás vyzveme.

  Na přání velikost upravujeme. Úpravu s námi vždy prosím konzultujte a první změna je zdarma. Pokud by se jednalo o nadstandardní velikost nebo úprava výjimečně není možná v rámci běžných postupů, je zpoplatněna, většinou stojí 250 Kč.

  Podobné šperky

  Ještě jste nenašli ten pravý? Prohlédněte si další podobné klenoty.


  Zobrazit další šperky