MENU

Prsten s oválným citrínem ve žlutém zlatě

  • Prsten s oválným citrínem ve žlutém zlatě
  • Prsten s oválným citrínem ve žlutém zlatě
  • Prsten s oválným citrínem ve žlutém zlatě
  • Prsten s oválným citrínem ve žlutém zlatě
  • XMAS Package

Netradičně elegantní prsten vyrobený ze žlutého 14k zlata zdobí centrálně usazený citrín v oválném brusu. Prsten má rovnou obroučku, která na ruce působí lehce masivně. Tento model potěší všechny milovnice zajímavých šperků s kvalitními drahokamy. Prohlédněte si také další šperky z této sady.

Prsten vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Případná první výměna velikosti je do 60 dnů bezplatná. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací ohledně velikostí a úprav prstenů najdete v našem průvodci.

 

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

7 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD k0773083
Materiál Žluté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Citrín
Brus ovál
Šířka 5.0 mm
Výška 3.0 mm
Váha 0.200 ct
Váha 1.8 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.