MENU

  Prsten s topazem v bílém zlatě

  • Prsten s topazem v bílém zlatě
  • Prsten s topazem v bílém zlatě
  • Prsten s topazem v bílém zlatě
  • XMAS Package

  Výrazný prsten z bílého 14k zlata zdobený nepřehlédnutelným topazem o rozměrech 8 × 8 mm. Díky brusu typu cushion krásně vyniká jeho pomněnkově modrá barva. Skvělý tip na dárek pro ženy s láskou k velkým drahokamům i zajímavá volba pro žádost o ruku.

  Prsten vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Případná první výměna velikosti je do 60 dnů bezplatná. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací ohledně velikostí a úprav prstenů najdete v našem průvodci.

   

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  16 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0691072
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Topaz
  Brus cushion
  Šířka 8.0 mm
  Výška 8.0 mm
  Váha 2.8 ct
  Váha 1.70 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.