MENU

Souprava snubních prstenů s diamanty ve zlatě

  • SOUPRAVA SNUBNÍCH PRSTENŮ S DIAMANTY VE ZLATĚ - SNUBNÍ SADY ZE ŽLUTÉHO ZLATA - SNUBNÍ PRSTENY
  • SOUPRAVA SNUBNÍCH PRSTENŮ S DIAMANTY VE ZLATĚ - SNUBNÍ SADY ZE ŽLUTÉHO ZLATA - SNUBNÍ PRSTENY
  • SOUPRAVA SNUBNÍCH PRSTENŮ S DIAMANTY VE ZLATĚ - SNUBNÍ SADY ZE ŽLUTÉHO ZLATA - SNUBNÍ PRSTENY
  • SOUPRAVA SNUBNÍCH PRSTENŮ S DIAMANTY VE ZLATĚ - SNUBNÍ SADY ZE ŽLUTÉHO ZLATA - SNUBNÍ PRSTENY
  • XMAS Package

Snubní sadu ze 14k žlutého zlata tvoří elegantní prstýnky v klasickém designu. Moderní nádech jim dodává jejich hranatý tvar. Jemný dámský prsten zdobí řádka drobných briliantů, díky kterým šperk na prstu krásně září. Pánský prsten má podobu klasického lesklého kroužku. Set se skvěle hodí ke každodennímu nošení i při aktivnějším životním stylu.

DÁMSKÝ PRSTEN | PÁNSKÝ PRSTEN

Prsteny označené jako skladem jsou dostupné jen ve vybraných velikostech a můžete si je přijít prohlédnout na osobní schůzce v našem ateliéru. Rádi vám pomůžeme s výběrem, měřením velikosti a možnostmi gravírování zdarma. Tipy a rady najdete také v našem průvodci snubními prsteny.

Dostupnost: vyrobíme do 3 týdnů

29 200 Kč Dotaz na zboží
KÓD S0481203
Materiál Žluté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant
Původ přírodní
Brus kulatý
Čistota SI
Barva G
Průměr 1.3 mm
Váha 0.150 ct
Šířka dámský 1.40 mm
Šířka pánský 3.0 mm
Váha 4.25 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.

KLENOTA české diamantové šperky

Diamantové šperky

Diamant jakožto nejtvrdší přírodní materiál najdeme na nejvyšší příčce Mohsovy stupnice s číslem 10. Díky svým jedinečným vlastnostem si udržuje krásný vzhled i při minimální péči.

HODNOCENÍ: Při hodnocení a certifikaci diamantů se posuzují jejich základní parametry, tzv. 4C: brus (cut), čistota (clarity), barva (color) a hmotnost (carat). Ve špercích KLENOTA využíváme standardně diamanty v kvalitě SIG (téměř bezbarvé s inkluzemi zjistitelnými lupou), tedy kameny vysoké kvality.

HMOTNOST: Váha diamantu se udává v karátech (ct) s přesností na 2 desetinná místa. 1 ct = 0,2 g. U šperků s více diamanty a u náušnic vždy uvádíme celkovou hmotnost všech diamantů.

PÉČE: Diamant je odolný vůči mechanickému i chemickému poškození, dobře snáší i ultrazvuk. K čištění diamantových šperků použijte jemný kartáček a teplou mýdlovou vodu. 

diamantové šperky


Pro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience, we recommend visiting our international website in English.