MENU
  NOVINKA

  Spirálovitý prsten ze žlutého zlata s champagne diamantem

  • Spirálovitý prsten ze žlutého zlata s champagne diamantem
  • Spirálovitý prsten ze žlutého zlata s champagne diamantem
  • XMAS Package

  Moderně zpracovaný prstýnek s centrálním champagne diamantem ve žlutém 14k zlatě. Zaujme netradičním tvarem, který působí hravě a zajímavě. Skvěle se hodí pro speciální příležitosti i pro každodenní nošení. Prohlédněte si jeho další barevné varianty.

  Prsten pro vás vyrábíme v našem ateliéru v Praze ve všech běžných velikostech. Velikost můžete uvést v objednávce nebo ji upřesnit později, případná první úprava je bezplatná. Doprava zdarma, dárková krabička a certifikát pravosti jsou samozřejmostí.

  Dostupnost: doba dodání je 2 týdny

  13 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0346023
  Materiál Žluté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Diamant champagne
  Brus kulatý
  Barva champagne
  Průměr 3.5 mm
  Váha 0.165 ct
  Váha 1.50 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.