MENU

  Zlatý prsten s bílými a modrým diamantem

  • Zlatý prsten s bílými a modrým diamantem
  • Zlatý prsten s bílými a modrým diamantem
  • Zlatý prsten s bílými a modrým diamantem
  • XMAS Package

  Výrazný prsten vyrobený z růžového 14k zlata. Ústřední kámen prstenu je modrý diamant, který je obklopen diamanty čiré barvy. 

  Prsten pro vás vyrábíme v našem ateliéru v Praze ve všech běžných velikostech. Velikost můžete uvést v objednávce nebo ji upřesnit později, případná první úprava je bezplatná. Doprava zdarma, dárková krabička a certifikát pravosti jsou samozřejmostí.

  Doba dodání je 1 až 2 týdny.

  39 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0160024
  Materiál Růžové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Diamant modrý
  Brus kulatý
  Čistota SI
  Barva modrý
  Úpravy úpravy barvy
  Průměr 4.2 mm
  Váha 0.33 ct
  Diamant
  Brus kulatý
  Čistota SI
  Barva G
  Průměr 1.5 mm
  Váha 0.2 ct
  Váha 2.60 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den.

  Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení.

  Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.