MENU

  Hranatý pečetní prsten na malíček ze zlata

  • Hranatý pečetní prsten na malíček ze zlata
  • XMAS Package

  Originální pečetní prsten ze žlutého 14k zlata zaujme kombinací různých typů povrchů. Uprostřed zářivého lesku vyniká matovaná čtvercová ploška. Zdánlivá jednoduchost vytváří nepřehlédnutelný šperk, který se tradičně nosí na malíčku, čímž vzniká moderní a nepřehlédnutelný doplněk.

  Prsten pro vás vyrábíme ručně v našem ateliéru v Praze ve všech běžných velikostech. Velikost můžete uvést v objednávce nebo ji upřesnit později, případná první úprava je bezplatná. Doprava zdarma, dárková krabička a certifikát pravosti jsou samozřejmostí.

  Dostupnost: doba dodání je 2 týdny

  13 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0622013
  Materiál Žluté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kamene
  Výška 19.1 mm
  Váha 4.5 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.